Proiecte si investiti comuna Bogda pe anul 2011

Proiect de executie Modernizare Drum Comunal 72 Sarlota - Buzad. Proiect de executie Alimentare cu apa Localitatea Comeat. Proiect de executie Modernizare trotuare si podete in Comuna Bogda. Proiect de executie Modernizare strazi in Comuna Bogda. Proiect de executie Modernizare centru civic (parc) Buzad si Sarlota. Proiect privind iluminatul stradal becuri economice in comuna Bogda. Proiect tehnic privind canalizarea in Comuna Bogda. Proiect tehnic privind Drumul de legatura Buzad - Nadas si Altringen- Chesint. Proiect privind amenajarea unui teren de sport sintetic Scoala Sarlota. Achizitionarea unui buldoexavator. Achizitionarea de pubele pentru gunoi menajer. Reparatii Camin Cultural Buzad Reparatii Cabinet Medical Bogda si Buzad. Reparatii la sediul Primariei Bogda. Reparatii la Scoala cu clasele I-IV Sarlota. Constructia unor copertine la Biserica din Buzad si Bogda. Introducerea de internet si sistem anti efractie la sediul Primariei si Scoala Sarlota.